Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

"Hemen Ücretsiz üye ol" Gayet.net'in tadını çıkar!

GAYET.NET VE GÜVEN

 • Gayet.net nedir? Gayet.net nedir?

  Gayet.net, 3 milyonu aşkın üyesiyle, kurulduğu 2006 yılından bu yana Türkiye'nin en büyük arkadaşlık sitelerinden birisidir. Güvenli, medeni ve çağdaş bir ortamda sayısız arkadaşlığa, dostluğa ve aşka ev sahipliği yapan Gayet.net’e bir rumuz ve şifre ile 1 dakikadan kısa sürede üye olabilirsiniz.

 • Size nasıl güvenebilirim? Size nasıl güvenebilirim?

  Gayet.net bir Doğan Online markasıdır.

  Sitemizde yapacağınız her işlem ve Gayet.net’in sizinle olan bütün ilişkileri T.C. yasalarına uygundur ve olmak zorundadır.

  Gayet.net’te kişilik haklarınız ve özel bilgileriniz sizin isteğiniz hilafında kullanılamaz.

  Ödemeleriniz bütün güvenilir kuruluşlar gibi 128 bit SSL güvenlik ortamında aktarılır ve yetkisiz kimselerin ulaşamayacağı biçimde saklanır.

  Yapacağınız her ödeme yasalara uygun olarak faturalandırılır ve faturanın size ulaşması sağlanır.

  Üye olurken onayladığınız Üyelik Sözleşmesi’nde de belirtildiği gibi her türlü uzlaşmazlık halinde haklarınızı arayabileceğiniz yetkili mahkemeler T.C. İstanbul Mahkemeleri’dir. 

ÜYELİK

 • Nasıl üye olurum? Nasıl üye olurum?

  Üye olmak çok kolay! Önce "Üye ol" linkini tıklayın.

  Cinsiyetinizi seçip, e-posta adresinizi yazın. Rumuzunuzu ve şifrenizi belirleyin. Üyelik Sözleşmesi’ni onaylayıp, Üye Ol butonuna basın. İşte bu kadar basit!

  Üye olduktan sonra isterseniz hemen profil sorularını cevaplayıp ve özellikle fotoğraf ekleyip detaylı bir profil oluşturabilir bu sayede aradığınız kişiyi çok daha çabuk bulabilirsiniz!

  Unutmayın, sisteme girdikten sonra ana sayfanızda, fotoğrafınızın altında göreceğiniz Profilim/ Güncelle butonunu tıklayarak profil bilgilerinizi tamamlamanız ya da güncellemeniz her zaman mümkün.

 • Profilim hangi durumlarda onaylanmaz? Profilim hangi durumlarda onaylanmaz?

  Aşağıdaki unsurları içeren profiller Gayet.net’e kabul edilmez:

  1. Küfür ve genel ahlaka aykırı sözler, kelimeler...

  2. Bir ürün veya hizmetin tanıtım ve satışını amaçlayan reklamlar...

  3. E-posta adresi

  5. Telefon numarası

  6. Açık adres bilgileri ve benzeri kişisel bilgiler...

  7. Gerçeğe uygun olmayan yazılar

  8. Yasalara aykırı yazılar

  9. Siyasi propaganda amaçlı yazılar

  10. Dini propaganda amaçlı yazılar

  11. Hakaretler

  Bu unsurları barındıran profillerin sahiplerine gerekli düzeltmeleri yapmaları için uyarı gönderilir. Gerekli düzeltmeyi yapmayanların profilleri silinir.

  Dikkat! Eğer seçtiğiniz rumuz bu kurallara aykırıysa profilleriniz uyarısız silinir. Profiliniz silindiğinde aynı e-posta adresiyle yeni bir üyelik oluşturamazsınız.

 • Hangi fotograflar kabul edilmez? Hangi fotograflar kabul edilmez?

  Gayet.net’te 2 ayrı alana fotoğraf yükleyebilirsiniz: Profil fotoğrafları ve fotoğraf albümü.

  Profil fotoğraflarının size ait olması şarttır! Arkadaşlarınızla çektirdiğiniz fotoğraflarınızı (Hangisi olduğunuzu belirtme şartıyla), kendi komik fotoğraflarınızı, dekolteli fotoğraflarınızı, mayolu-bikinili fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

  Size ait olmayan fotoğrafları, yüzünüzün görünmediği fotoğrafları yükleyemezsiniz. Ayrıca aşağıdaki tarzdaki fotoğrafları da yükleyemezsiniz...

  Ünlü fotoğrafları (Ünlü biriyseniz bizi ikna edin)

  Anlaşılmaz sanat fotoğrafları

  Boyutu küçük olan fotoğraflar

  Belirsiz, silik, flu fotoğraflar

  Abartılı detay fotoğrafları

  Çocuk fotoğrafları

  Çizgi roman kahramanları

  Karikatürler (Siz olsanız bile)

  Komik İnternet fotoğrafları

  Çıplak çektirilmiş fotoğraflar

  Üzerine yazı eklenmiş fotoğraflar

  gif, jpg, bmp, tif, png dışındaki formatlar

  Fotoğraf albümünüzdeki fotoğrafların size ait olması zorunlu değildir! Yasalara ve genel ahlaka aykırı olmayan her türlü fotoğrafınızı, (yani yukarıdaki yasak listesinde yer alan fotoğrafların çoğunu) fotoğraf albümünüzde kullanabilirsiniz.

 • Şifremi ya da rumuzumu unutursam ne yapabilirim? Şifremi ya da rumuzumu unutursam ne yapabilirim?

  Gayet.net’e giriş yaparken, e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekir.

  Şifrenizi unutmanız durumunda, “Unuttum” linkine tıklayarak Gayet.net’te kayıtlı olan e-posta adresinizi girin ve gönder butonuna basın. Şifreniz en kısa zamanda gönderilecektir. Gelen kutusundan sonra Junk / önemsiz klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayın.

 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim? Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

  Bir sorununuz olduğunda bilgi@gayet.net adresine bildirmenizi tercih ederiz. Ama bütün üyelik tiplerinde ve istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal etme hakkınız vardır.

  Üyeliğinizi iptal ettiğinizde size ait bütün kayıtlar silinir. Gayet.net’e aynı rumuz ve mail adresiyle bir daha üye olamazsınız.Yeniden üye olmak istediğinizde profil bilgilerinizin, eski arkadaşlarınızın, eski mesajlarınızın sitede size ait olan kayıtların hiçbirine ulaşamazsınız.

  Gold üyeler ya da ücretli paketlerden birini satın almış bulunan üyeler geçerli tüketici hakları mevzuatına dayanan haklı bir sebepleri olmadan Gayet.net Üyeliklerini iptal ettikleri takdirde üyelik ücretinin iadesini talep edemezler.

  Üyeliğinizi iptal etmek için tıklayın.

 • Hangi durumlarda üyelikten atılırım? Hangi durumlarda üyelikten atılırım?

  Gayet.net üyeleri sitede yasalar karşısında suç sayılan bir fiili gerçekleştir, hukuka veya genel ahlaka aykırı davranışlarda bulunurlarsa üyelikten atılırlar. Ayrıntılı bilgi için Üyelik Sözleşmesi’ne bakabilirsiniz. 

 • Üyelikten atılırsam ne olur? Üyelikten atılırsam ne olur?

  Üyelikten atılma halinde o üyeye ait kayıtlar siteden silinir. Bir daha üye olmasına izin verilmez.

  Belli bir süreye ve fiyata bağlanmış üyeliklerde üyelikten atılan üyeye iade yapılmaz.

  Üyelikten atılan kişi davranışlarıyla Gayet.net’e, personeline ve üyelerine zarar verdiyse, o kişi ile ilgili olarak adli makamlara başvurulur. Ayrıntılı bilgi için Üyelik Sözleşmesi’ne bakabilirsiniz. 

ÜYELİK TİPLERİ

 • Standart üye nedir? Standart üye nedir?

  Gayet.net’e üye olan herkes başlangıçta Standart üyedir.

  Standart üyelerin hakları Gold üyelere göre kısıtlıdır. Üyelik için belirlenen miktarlarda ödeme yaparsanız Standart Üyelikten kurtularak Gold Üye olursunuz.

 • Gold Üye nedir, standart üyeyle farkı nedir? Gold Üye nedir, standart üyeyle farkı nedir?

  Standart üyelerin hakları Gold üyelere göre kısıtlıdır. Üyelik için belirlenen miktarlarda ödeme yaparsanız Standart Üyelikten kurtularak Gold Üye olursunuz.

  Standart ve Gold Üyelik arasındaki farkları görmek için tıklayın.

 • Nasıl Gold Üye olurum? Nasıl Gold Üye olurum?

  Gayet.net’in muhtelif yerlerinde karşınıza çıkan Gold Üye ol butonunu tıkladığınızda satın alma sayfasına yönelendirileceksiniz. Gold Üye olmak istediğiniz süreyi seçtikten sonra açılan penceredeki kredi kartı, mobil Ödeme, havale, Paypal ve çağrı merkezi şıkları arasından ödeme tipini seçebilirsiniz.

 • Promosyon kodu nedir? Promosyon kodu nedir?

  Promosyon kodu, çeşitli sebeplerle yapılan kampanyalarda kullanılan şifredir. İlgili kampanyanın vaad ettiği hediye üyelikleri kazanabilmek için; Gayet.net’te kayıtlı e-posta adresinizden, adresine rumuzunuzu ve promosyon kodunuzu içeren bir e-posta atmanız yeterlidir.

 • Yenileme nedir? Yenileme nedir?

  Kredi kartıyla ödeme yaptığınızda, kredi kartı bilgileriniz, satın aldığınız ürünün otomatik olarak yenilenmesi için, sistem tarafından kaydedilir. Yenileme istemiyorsanız, ödeme işlemleri sırasında veya sonrasında ilgili formdaki uygun alanı işaretleyerek belirtmelisiniz. Yenileme durumunuzu değiştirmek için tıklayın.

  Eğer ürünümüzü mobil ödemeyle aldıysanız,  Müşteri Hizmetleri numaramızı (0 850 390 4004) arayıp yenileme iptal isteğinizi iletebilirsiniz. 

ARADIĞIN KİŞİYİ BULMA

 • Ana sayfamda görünen “Eşleştiklerim” nedir? Ana sayfamda görünen “Eşleştiklerim” nedir?

  Gayet.net, sizin en doğru kişiyi bulabilmeniz için özel olarak geliştirilen bir eşleştirme sistemi kullanmaktadır.

  Profil bilgileriniz, çözdüğünüz tesler ve sorulara verdiğiniz cevaplar sitedeki her üyeyle kıyaslanır ve uyum yüzdeniz hesaplanır. İsterseniz Profil, test ve soru uyum yüzdelerini ayrı ayrı da görebilirsiniz.

  Dikkat! Profilinizin doluluk oranı, çözdüğünüz test adedi ve cevapladığınız sorular arttıkça doğru insanla eşleşme şansınız da artar!

 • Ana sayfamda görünen “Duvarım” nedir? Ana sayfamda görünen “Duvarım” nedir?

  Mesaj attığınız, göz kırptığınız kısacası bir şekilde ilgilenmiş olduğunuz üyeler, Fotoğraf ya da video eklediğinde, test çözdüğünde ve profilini güncellediğinde sizi haberdar eden bir uygulamadır. Bu sayede ilgilendiğiniz kişiyi daha iyi tanıma şansına kavuşursunuz. 

 • Arkadaş arama yapabilir miyim? Arkadaş arama yapabilir miyim?

  Sitemizde kayıtlı olan tüm üyelere Arkadaş Arama özelliğimiz sayesinde çok kolay ulaşabilirsiniz.

  Her sayfanın üstünde yer alan Arama sekmesini tıklayıp, ilgilenebileceğiniz kişiyi, yaş, yaşadığı şehir, fotoğraflı/ fotoğrafsız olması  gibi kriterleri kullanarak hızlıca arayabilir ya da Detaylı arama linkini kullanarak aradığınız ekstra özellikleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca aramalarınızı kaydetmeniz de mümkün.

 • Mutluluk hikayeleri nedir? Mutluluk hikayeleri nedir?

  Eğer siz de Gayet.net’te yeteri kadar zaman geçirdiyseniz sizin de mutlaka bir Mutluluk Hikayeniz vardır! Aradığı kişiyi Gayet.net'te bulanlar; evlenenler, mutlu bir beraberliği olanlar ya da romantik bir aşk yaşayanlar... Kısacası mutluluğu Gayet.net sayesinde yakalayanlar, bu mutluluğu, gönlüne göre birini arayan herkesle burada paylaşır! Siz de mutluluk hikayelerini okumak ya da kendinizinkini paylaşmak istiyorsanız tıklayın

İLETİSİM KURMA

 • Göz kırpma nedir? Nasıl yapılır? Göz kırpma nedir? Nasıl yapılır?

  Göz kırpma gerçek hayattaki selamlaşmaya benzer. Yine de söylemek istediklerinizi söyleyemediğiniz için mesajlaşmanın yerini tutmaz. Bir üyemize göz kırpmak istediğinizde ; o üyenin profil sayfasını açıp, üzerinde göz ikonu olan Göz Kırp butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Nasıl mesaj gönderirim? Nasıl mesaj gönderirim?

  Bir üyemize mesaj göndermek istediginizde; o üyenin profil sayfasini açip, üzerinde zarf ikonu olan Mesaj Gönder butonuna tiklayin. Açilan pencereye mesaj içerigini girdikten sonra gönder butonuna basmaniz yeterlidir. Standart Üyeyseniz mesaj gönderme hakkiniz kisitlanmis durumdadir. Hemen Gold Üye olarak dilediginiz kadar mesaj gönderebilirsiniz.

   

 • Mesajlarım kendiliğinden siliniyor mu? Mesajlarım kendiliğinden siliniyor mu?

  Posta Kutunuzda belli periyodlarla silme otomasyonları çalışır ve miadı dolmuş göz kırpma ve mesajları silerek sistemi ve üyeyi rahatlatır. Biz buna “Posta Kutusu Temizlik Otomasyonları” diyoruz.

  Bu otomasyonla göz kırpmalar bakıldıktan bir hafta sonra; eğer hiç bakılmazsa bir ay sonra silinir.

  Çöpe atılan mesajlar bir gün sonra, sistem mesajları ise bir hafta sonra silinir.

  Standart Üyelerin tüm mesajları kendilerine ulaştıktan bir hafta sonra silinirken, Gold üyelerin sadece sistem mesajları silinir. Gold üyelerin mesajları, kendileri çöpe atmadığı sürece silinmez.

 • Nasıl canlı sohbet ederim? Nasıl canlı sohbet ederim?

  Bir üyemiz ile sohbet etmeniz için onun o anda Gayet.net’te ve sohbetinin açık olması gerekir. Sohbet etmek istediğiniz kişinin rumuzunun altında Gayet.net yeşiliyle Online ve Sohbet açık yazıyorsa üzerinde bir konuşma balonu yer alan Sohbet et butonuna basmanız yeterli olacaktır. Açılan pencerede söylemek istediklerinizi yazıp gönderebilir, onun cevaplarını da anında görebilirsiniz. Üstelik aynı anda birden fazla üyeyle sohbet edebilirsiniz.

  Dikkat! Lütfen karşınızdaki üyenin o anda sohbet etmek istemiyor olabileceğini unutmayın. Ona göndereceğiniz ısrarlı mesajlar sizden soğumasına yol açacaktır. Ayrıca sohbet esnasında karşınızdaki üye sizi rahatsız edecek bir tavırda bulunursa onu engelleyebilir ya da şikayet edebilirsiniz.

  Standart Üyeyseniz sohbet hakkınız kısıtlanmış durumdadır. Hemen Gold Üye olarak dilediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.

 • Nasıl hediye gönderirim? Nasıl hediye gönderirim?

  Hediye göndermek için ilgilendiğiniz üyenin Rumuzunun yanındaki, üzerinde hediye paketi ikonu yer alan, “Hediye gönder”  butonuna basabilirsiniz. Açılan hediye penceresinden hediyenizi seçip, özel notunuzu ekleyin. Hediyeniz diğer mesajlardan farklı gösterilecek ve sahibine ulaştığında size haber verilecek. Unutmayın; hediyenizin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, ön-izleme yapabilirsiniz.

  Standart Üyeyseniz hediye gönderme hakkınız kısıtlanmış durumdadır. Gold Üyeler günde 5 tane sanal çiçek gönderebilir. Hemen Gold Üye olarak bu hakka kavuşabilir ya da hediyeleri tek tek satın alabilirsiniz.

ÖNE ÇIKMA VE SÜPER ÜYELİK

 • Öne çıkma paketi nedir? Öne çıkma paketi nedir?

  Öne Çıkma Paketi, Standart ya da Gold, tüm üyelerimizin satın alabileceği bir ek pakettir. Milyonlarca Gayet.net üyesinden farkım olsun diyorsanız sizin için çok uygundur çünkü; 

  ·         Arama sonuçlarında profilinizin özel tasarımıyla öne çıkmasını sağlar.

  ·         Gönderdiğiniz mesajlar renkli olur, okunana kadar en üstte kalır, okunur.

  ·         Profil fotoğrafınız her yerde özel çerçevesinde görünür.

  Siz de hemen öne çıkabilirsiniz

 • Süper Üyelik nedir? Süper Üyelik nedir?

  Süper Üyelik, Standart ya da Gold, tüm üyelerimizin satın alabileceği bir ek pakettir. Aradığınız kişinin dikkatini çekmenizi sağlar!

  Gayet.net’in üstünde, en görünür alandaki Süper Üye bandında siz de 1 Hafta boyunca yer alabilirsiniz. Hemen Süper Üye olun, 100’lerce kişiden ilgi görün, mesaj alın, bir sürü kişiyle tanışın. 

ENGELLEME VE ŞİKAYET ETME

 • “Engelle” nedir? “Engelle” nedir?

  Size ulaşmasını istemediğiniz üyelerin, Engelle seçeneğini kullanarak, size ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca o üye online olduğunuzu ya da sizin onu yasakladığınızı görmez.

  Bir üyemizi i 3 farklı yerden engelleyebilirsiniz...

  Gelen mesajın içerisindeki Engelle butonunu kullanarak.

  Sohbet penceresi içerisindeki Engelle butonunu kullanarak.

  O üyenin profilindeki sol sütunun en altında yer alan Engelle butonunu kullanarak.

 • “Şikayet et” nedir? “Şikayet et” nedir?

  “Şikayet et” butonu hem o üyeyi şikayet etmenizi sağlar hem de Engelleme fonksiyonlarına sahiptir. Bir üyemizi 2 farklı yerden  şikayet edebilirsiniz...

  Sohbet penceresi içindeki Şikayet Et butonunu kullanarak: Bu durumda şikayet ettiğiniz sohbet, müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenecek ve şikayetinizde haklı bulunmanız halinde, şikayet ettiğiniz üye, uyarılacak ya da cezalandırılacaktır.

  O üyenin profilindeki sol sütunun en altında yer alan Şikayet Et butonunu kullanarak: Şikayet ettiğiniz profil Müşteri Temsilcilerimiz tarafından incelenecek ve şikayetinizde haklı bulunmanız halinde, şikayet ettiğiniz üye uyarılacak ya da cezalandırılacaktır.

  Dikkat! Sürekli gereksiz yere şikayet eden üyeler uyarılır.

DİĞER ÖZELLİKLER

 • Fotogez (Ne çıkarsa bahtıma) nedir? Fotogez (Ne çıkarsa bahtıma) nedir?

  Fotogez, üye fotoğraf ve profillerine hızlıca bakabildiğiniz eğlenceli bir oyundur. Karşınıza rastgele çıkan üye fotoğraflarına not verebilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken üyelerle “Tanıştır Bizi” butonunu kullanarak yeni bir oyuna başlayabilirsiniz.  Hemen oynamak için tıklayın.

 • Tanıştır Bizi butonu ne işe yarar? Tanıştır Bizi butonu ne işe yarar?

  Tanıştır Bizi eğlenceli bir eşleşme oyunudur. Oynamak için, ilgilendiğiniz üyenin fotoğrafının altında yer alan Tanıştır Bizi butonuna tıklamanız yeterlidir. Sistem o üyeye hemen bir e-posta gönderir. Ve onu, içinde sizin fotoğrafınızın da bulunduğu 10 üye fotoğrafını, Fotogez’de puanlamaya davet eder. Eğer üye sırayla puan verdiği 10 kişi arasında size, 4 ya da 5 puan verirse, hem siz hem de o anında bilgilendirilir. 

 • Testler ne işe yarar? Testler ne işe yarar?

  Farklı kategorilerdeki 400’den fazla testimiz öncelikle eğlenmenizi sağlar. Ayrıca merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceğiniz testler sayesinde hem kendinizi hem de karşınızdakini çok daha iyi tanıyabilirsiniz. İsterseniz ilgilendiğiniz kişinin profiline girip test uyum oranınızı kontrol edebilir ya da onun çözdüğü testleri çözerek sonuçları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca bundan iyi muhabbet konusu mu olur? Testlerimize burdan buyrun.

 • Sorular ne işe yarar? Sorular ne işe yarar?

  Öncelikle eğlenmenizi sağlar. Ayrıca sizin verdiğiniz cevabı başka kimler vermiş, kimse işaretlemez dediğiniz şıkları kimler seçmiş, görmenizi sağlar. Üstelik ne kadar çok soru çözerseniz size o kadar doğru kişileri öneririz. Daha ne olsun?! Hemen cevaplamaya başlayın.

 • Gayet Magazin nedir? Gayet Magazin nedir?

  Gayet Magazin aşk ve ilişkiler konusunda merak ettiğiniz her şeyi kolayca bulabileceğiniz bir internet magazinidir.  Özellikle İlişki Koçumuz Cansu Yağız Ayazi’nin haftalık yazılarını kaçırmayın, ilişki sorunlarınızı ona danışın. Astroloji sayfasında günlük ve haftalık burç yorumlarına ulaşın. Yazarımız Fikri Baskın’ın farklı yazılarını takip edin. Okuyun, yorum yapın, paylaşın; bu sizin magazininiz!

Kapat