Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

2 soru 2 cevap (5)

İlişki koçu 18 Kasım 2011

Sevgilim aynı zamanda patronum ve evli. 1 yıldır beraberdik cep telefonunda 2 bayanla smslerini yakaladım. Sorduğumda onlar öylesine dedi. 2 gün ayrıldıktan sonra barıştık. Bana açıklama yapmasını beklediğimi söyledim. Onu yorduğumu, bitirmemizin doğru olacağını söyledi ve bitirdik. İşime devam ediyorum. Ona karşı nasıl davranmalıyım?

Merhaba,

İlişkide olduğunuz kişinin evli olması zaten çok zor bir durumken, başka insanlarda mesajlaşması ya da ilişki kurması sizin için bu ilişkiyi bitirmek adına çok önemli bir işaret olmalı. Benim önerim bu ilişki ile ilgili tüm beklentilerinizden kurtulup, hayatınıza bakmanız gerektiğidir. Bu ilişki sizin için önemli bir ders olsun ve hayatınızın geri kalanında kendinizi ve etrafı üzmeyecek partnerler seçmeye dikkat edin. Patronunuz oluşu durumu biraz zorlaştırıyor bunu anlayabiliyorum, eğer bir işe ihtiyacınız varsa ve bu işten ayrılamayacaksınız, sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Ona karşı nasıl davranmam gerekir diye sormuşsunuz, sadece patronunuz olduğunu düşünerek davranın, saygılı ve mesafeli olun. Bu durumun sizi daha fazla üzmemesi için yeni bir iş aramaya başlayın.

Sevgiler.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

4 yılı aşkın süredir bir ilişkim var fakat bana pek fazla zaman ayırmıyor. Yakında askere gidecek buna rağmen bütün arkadaşlarıyla plan yapıp beni dahil etmiyor. Bu ne yaman çelişkidir? Ayrılık çanları mı çalıyor?

Merhaba,

Askere gidecek olan sevgilinizin sizi veda organizasyonlarına çağırmaması gerçekten garip, garip olduğu kadar da ilişkinizle ilgili düşüncelerinin önemli bir göstergesi. Ayrılık çanları onun için çalmıyorsa bile sizin için çalmalı. Size yeteri kadar değer vermeyen ilişkileri hayatınızda tutmak kendinize yaptığınız büyük bir haksızlık olur. 4 yıllık bir ilişki olduğu için son bir kez konuşun ve mazeretlerini dinleyin eğer sizi tatmin eden geçerli mazereti varsa ve telafi etmek istiyorsa ilişkinize devam edin. Eğer sizi arkadaşları ve çevresinden ayrı tutmayı haklı görüyorsa şimdiden bitirmenizde fayda var.

Sevgiler.

Sizin de soru(n)larınız varsa soruyorum@gayet.net adresine gönderebilirsiniz.

 Cansu Yağız Tüm Yazıları

Kapat