Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

Efsaneleşmiş baştan çıkarış hikayeleri

İlişkiler 21 Nisan 2011

Tarihin ve mitolojinin efsane kadınlarının sahip olduğu erkekleri etkileme yöntemleri oldukça ilgi çekici ve örnek alınması gereken cinsten! Belki siz de bu yöntemleri uygulayarak adınızı efsane kadın olarak tarihe yazdırırsınız?

Marilyn Monroe, sanki benliğinin bir bölümü cinsellik çığlıkları atarken, geri kalanı bunun farkında değilmiş gibi saf ve utangaçtı. Bu iki zıt karakteri aynı bünyede tutabilmesi erkeklerin başını döndürüyordu. Bunun yanında ses tonunu, küçük bir kız ile vamp bir kadın sesinin karışımına kadar alçaltması erkekleri deli etmeye yetip artıyordu bile. Bir kadının hem saf hem de cinsel açıdan ateşli görünmesi erkeklerin en büyük fantezisidir. Sevilmek ve arzulanmak isteği, davranışlarınıza ayrı bir çekicilik katar, ama bu etkiyi yaratırken masumiyeti de ön planda tutun.

Kleopatra, kişiliği ve konuşması ile düşmanını bile etkileyebilecek güçte olduğu herkes tarafından bilinir. Sezar’ın da onu gördüğünde ve sesini ilk duyduğunda büyülendiği söyleniyor. Kleopatra, Sezar’ın kendisini eksik hissettiği yönlerini kullanırdı bu da erkekliğini ispat etme konusunda hırslanmasına yol açardı. Kleopatra, Marcus Antonius’u tavlamak için de, onu Mısır’da ziyafetlerle karşıladı; türlü eğlenceler sundu ve Mısır yaşamının Roma yaşamından en azından eğlence konusunda daha üstün olduğunu ona sergiledi. Siz de ona yaşamının sıkıcı değil ilginç olduğunu düşündürün.

Afrodit, cinsel yönü çok gelişmiş, inanılmaz derecede özgüvenli, bitmek bilmeyen zevkler ve biraz da tehlike sunan kadınların en ünlüsüdür. Bu yüzden, bu efsanevi kadın, diğer tüm kadınlar için iyi bir örnek olacaktır. Erkeklerin aradığı tehlikeli aşkı Afrodit onlara vermiş ve bu da onu aşk konusunda çok başarılı bir tanrıça haline getirmiştir. Günümüz dünyası, erkekler için daha az macera içeriyor. O yüzden erkeklere ihtiyaç duydukları tehlikeyi sunun. Dengesiz olun, açık olmayın. Bu hem onları heyecanlandıracak hem de içinizi okuyup zayıf yönlerinizi görmelerini engelleyecektir.

Josephine, Napoleon’nun hayatı boyunca sevdiği biricik kadını oldu; Napoleon onu o kadar çok sevdi ki ona duyduğu özlem uğruna savaşı bile göze aldı. Josephine, önce bakışları ve davranışlarıyla Napoleon’u kendine çekti;  istediği etkiyi yaratınca da, kendini geri çekerek Napoleon’un peşinden gelmesini sağladı. Bu taktik klasik kaçan kovalanır kuralı gibi gözükse de ne olur ne olmaz, siz ipleri erkeğe kaptırmayın. Aslında Josephine’i farkeden Napoleon değildi. Joshephine Napoleon’a çoktan  gözünü dikmişti. Ama neyin peşinde olduğunu ona hiç hissetirmedi. Sizce de Josephine’i başarılı yapan da bu değil mi?

Haydi bayanlar sıra sizde; biz tarihin en büyük sırlarını açıkladık bundan sonrası size ait… Kolay gelsin: )Gayet.net Tüm Yazıları

canlibomba1 13 Ocak 2013 07:13
Hımmmm...
Poinsettia 18 Ocak 2017 13:34
Kleopatra daha çekici geliyor bana. Özellikle ten rengi baştan çıkartıcı!!!
Kapat