Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

İlk buluşmada ne yenmez?

İlişkiler 22 Nisan 2011

 

Domates soslu Spagetti

Normalde ideal bir yemek olmasına rağmen ilk buluşmada asla yemeyin! Hem yemesi zor hem de üstünüze başınıza sos sıçratma ihtimaliniz çok yüksek. Dahası yemeğe çalışırken yüzünüzün alacağı şekil, ikinci buluşmayı imkansız kılabilir!

Sarımsaklı Mantı

Karşınızdakine acıyın, ilk günden onu kokudan bayıltmak istemezsiniz değil mi?

Az yağlı sosla isteyeceğiniz bir salata

Diyette olsanız bile onun sizin diyette olduğunuzu bilmesine izin vermeyin. Kendinizle ilgili takıntılarınız olduğunu bilmesi pek hoş olmaz. Kendinizle barışık olmanız sizi onun gözünde çok daha çekici yapar. 

Izgara tavuk kanadı

Zorluk açısından yemesi spagettiye çok benzer bir yiyecek. Tavuğu ağzınızla koparma çabası gösterirken bir yandan elleriniz yağlanacak, dişlerinizin arasına tavuk parçacıkları kaçacak ve emin olun toparlanmaya çalışırken karşınızdakinin midesi bulanacak!

Kaşarlı Domates Çorbası

Mühim olan çorbanın olmazsa olmazı olan küçük kaşarlar. Ne kadar ufak da olsalar yerken oldukça dikkat gerektiriyorlar. Uzayan kaşarın bir ucu midenize varmışken diğer tarafı çorbanın içinde herhangi bir yerde yüzebilir. Boğulmaktan kurtulsanız bile, sergileyeceğiniz tuhaf hareketlerin, aklında pek hoş bir anı bırakmayacağı kesin.

Fasulyeli bir yemek

Yerken bir fenalığı olmasa da sonrasını da düşünmek lazım. İlk buluşmanızda rahat olmak istiyorsanız,  gaz bombası kaynağı olan bu yemekten uzak durun!Gayet.net Tüm Yazıları

canlibomba1 13 Ocak 2013 07:03
Hiç uğraşamam olduğum gibi sevsin : )
Kapat