Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

Gayet.net’te aşkı bulmanın 6 yolu

Gayetten 16 Ocak 2013

1-Samimi ve gerçek olun:

Profilinize en sevdiğiniz ve kendinizi en çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı ekleyin. Profil fotoğrafınız 5 yıl önceki değil şimdiki sizi yansıtsın. Yaşınız, boyunuz ve kilonuzla ilgili lütfen sadece ve sadece gerçekleri yazın. Gerçekten anlaştığınız biriyle buluştuğunuzda sizi tanıyamazsa bu iki taraf için de iyi bir deneyim olmayacaktır. Kendinizi ve düşüncelerinizi anlattığınız bölümleri boş bırakmayın. İnsanların, sizi, izin verdiğiniz ölçüde, tanımasına izin verin. Böylece size uygun olamayn kişileri baştan elemiş olacaksınız.

2-Net olun:

Basmakalıp doldurulmuş genel geçer profiller hele bir de fotoğrafsızsa çok sıradan ve sıkıcı olabiliyor. Mümkün olduğunca kendinizle ilgili ilginç detaylar vermeye çalışın. Mesela duş alırken söylemekten hoşlandığınız bir şarkıyı ya da hayatınızda size en çok gurur veren anı paylaşabilirsiniz... Unutmayın, sizi özel kılan böyle ufak detaylardır! Profilinizi ziyaret eden kişiye, eğer sizinle birlikte olma şansı olsa, hayatının çok daha eğlenceli,  renkli olabileceğini düşündürten ipuçları verin.

3-Klişelerden uzak durun ve gülen yüzleri (emoticons) aşırı kullanmayın:

Gezdiğiniz profillerde kaç defa “Dürüst, sadık bir kadın arıyorum.” veya “Gezmeyi, eğlenmeyi seven bir adam arıyorum.” tipi klişe cümlelere rast geldiniz? Bir sürü profilin birbirinin aynısı olduğunu düşünmüyor musunuz? Hayatın her alanında fark yaratanlar ön plana çıkar. Artık lütfen “Slm” diye mesaj atmayın. Bu tip mesajlar karşınızdakine hiçbir şey ifade etmiyor.

Bir de lütfen gönderdiğiniz mesajlarda gülen yüz ifadelerini çok fazla kullanmaktan kaçının, meramınızı kelimelerle ifade etmeye çalışın.

4-Profilinizi her hafta güncelleyin:

Ne düşündüğünüzü paylaştığınız bölümü sürekli güncel tutun. Bir basket ya da futbol maçına gidiyorsanız yazın. Tatile mi çıkıyorsunuz? Paylaşın! Gündelik hayatınızda olan değişiklikleri paylaşın. Potansiyel adaylar nasıl bir hayat yaşadığınızı, sizinle nasıl bir hayatları olacağını kafalarında canlandırabilsin.

5-Gelen mesajlara hızlı yanıt verin:

Mesajlarınıza  hemen dönmezseniz fırsatı kaçırabilirsiniz. Gerçekten hoşunuza giden bir üye sizinle tanışmak için mesaj gönderdiğinde, kısa süre içinde cevap vermezseniz, onunla ilgilenen başka birileri bu fırsatı kullanabilir. Siz O’nu beğendiğinize göre muhtemelen başkaları da beğeniyordur.

6- Her gün mutlaka Gayet.net’e giriş yapın:

Mutlaka her gün Gayet.net’e giriş yapın. Aradığınız kişiye ne zaman rastlayacağınızı bilemezsiniz. Birilerinin size yazmasını beklemeyin. Sürekli bekleyerek aradığınız kişiyi bulamazsınız. Arama yapın, online olan üyelere mesaj,  arkadaşlık teklifi gönderin. Diğer üyeler sizi sitede daha sık gördükçe, aktif bir üye olduğunuzu anlayacaklardır.

Ve son olarak sanal dünyada flört aslında bir saklambaç oyununa benzer. Kazanmak istiyorsanız, oyuna katılmalı, aramaya devam etmelisiniz.

Hepinize yolculuğunuzda iyi şanslar dileriz.Gayet.net Tüm Yazıları

canandabak 18 Şubat 2015 17:32
ayy hepsini yapıyozda neden olmuyor??
Müneggıb 22 Aralık 2015 22:28
Eksiklerim var ama burada yazanların çoğunu yapıyorum hala bir sonuç alamadım
Poinsettia 03 Ocak 2017 18:13
%95 dulu olan profile daha ne yazayım ya!!! Vardiyalı çalışıyorum. Yer geliyor haftalarca 12 saat çalışıyorum. Yalnızım. Bunun yemeği var,temizliği var,bulaşığı var,tvsi var, kitabı var,filmi var var oğlu var.....
Kapat