Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

İlişki koçu Cansu Yağız Ayazi bizlerle…

Gayetten 03 Ekim 2011

 

Harika bir haber daha..! Türkiye’nin en beğenilen ilişki koçlarından ? Cansu Yağız Ayazi, yazı ve değerlendirmelerini bundan böyle Gayet.net aracılığıyla sizlerle paylaşacak .

Yeni yazarımız koçluk sisteminin ülkemizdeki en yetkin uygulayıcılarından. İnsanlara yapması gerekenleri öğütleyen geleneksel yaklaşımın tersine, o herkesin kendine göre uygulayabileceği daha geniş bir bakış açısı sunuyor, okuyucularının ufkunu açıyor.

Mesleğindeki başarısını eğitim ve deneyimin ideal bir bileşimine borçlu olan Ayazi, Uluslararası İlişkiler ve Siyasal Bilgiler eğitiminden sonra Genetik ve Tekstil sektörlerinin önde gelen firmalarında, uluslararası ticaret ve Marka yönetimi alanlarında çalıştı, yurtdışında yaşadığı dönemlerde çeşitli eğitim teknikleri sertifika programlarına katıldı. Edinburgh Universitesinde Satış Teknikleri ve Uzaktan Satış konularında eğitim aldı. Association for Coaching ve Coach Akademi’de, Uluslararası Üst Düzey Koçluk eğitimi aldı. İngiltere’de Psikodrama ve Kurumsal İlişkiler eğitimini tamamladıktan sonra halen bireysel ve kurumsal koçluk çalışmalarına ve kurumsal eğitimler vermeye devam etmektedir. Yeni yüzyılda satış ve müşteri tavırları ile ilgili eğitimleri vermekte ve birçok kurumda danışmanlık yapmaktadır. Coach Akademi’de Koçluk eğitmeni olarak görev yapmaktadır. Türkiye Koçluk Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesidir ve Boyner Grup Backup’ta İlişkiler ve Kurumsal Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayazi her hafta yeni bir yazısıyla bizlerle olacak. İlişkiler konusunda bize taptaze bakış açıları sunacak.

Ayrıca siz de kafanıza takılan ilişki sorunlarınızı ona yazabilir, sorunlarınız için vereceği tavsiyeleri öğrenebilirsiniz. Bu tavsiyelerin çok işe yaradığını en kısa zamanda göreceksiniz.

Kendisine iletmek istediğiniz, iş hayatınızdan özel hayatınıza kadar, her alandaki ilişki soru ve sorunlarınızı soruyorum@gayet.net adresine gönderin, siz de daha mutlu ilişkilere yelken açın.

Cansu Yağız Ayazi’nin ilk yazısı “Adım adım çekici olmak”ı okumak için tıklayın.Gayet.net Tüm Yazıları

Kapat