Toplam 3,5 Milyon üye. 1.000 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

Günlük Burç Yorumu

Astroloji 21 Ocak 2013

 

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

on derece dikkatli olmanız gerek. Eldeki gelir kaynaklarının değiştiği bir dönemdesiniz. İşten beklenen gelirlerde düşünmediğiniz aksilikler yaşanabilir. Finansal yatırım planlarınızda ise abartılı kararlar alma riskiniz var. Daha gerçekçi beklentiler içinde olmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde yeni haberler ve iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir arada olmanız söz konusu.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Son derece dikkatli olmanız gerek. Eldeki gelir kaynaklarının değiştiği bir dönemdesiniz. İşten beklenen gelirlerde düşünmediğiniz aksilikler yaşanabilir. Finansal yatırım planlarınızda ise abartılı kararlar alma riskiniz var. Daha gerçekçi beklentiler içinde olmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde yeni haberler ve iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir arada olmanız söz konusu.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sizi huzursuz eden konuları aşmaya çalışıyorsunuz. Ancak artan korkularla kontrol dışı olayları hızlandırmanız söz konusu. Geçmişle ilgili parasal bir konu yeniden gündeme gelirken sizi yanılgıya sürükleyebilir. Zihinsel karmaşa yaşadığınız bu günlerde sabırlı olmalısınız. Ruhsal bütünlüğünüzü korumaya çalışmak adına akışta kalın. Akşam saatlerinde gündeminiz değişecek.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

İyimserliğiniz artıyor. Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz, keyifli ortamlardan zevk alacağınız söylenebilir. İçinde olduğunuz sosyal çalışmalarda ise önemli değişiklikler söz konusu. Ancak geleceğe dönük planlarınız üzerinde yeniden düşünmenizde yarar var. Özellikle maddi açıdan yaşanan kaygılar ilerleyen saatlerde sizi zorlayabilir.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Kariyerde biraz kritik bir dönemdesiniz. Daha bilinçli ve sistemli ilerlemek adına sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Uzun vadeli kariyer planlarınızın ise şu dönemde ilerlemesi zor. Koşulları zorlamadan, üst ast ilişkilerinde ölçülü olmaya bakın. Maddi açıdan aradığınız güven sizi tatmin etmekten uzak görünüyor. Arkadaşlıklar için yapacaklarınız üzerinde durabilirsiniz.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bir süre hayatınıza kriz getiren etkiler altında olabilirsiniz. Başkaları ile olan parasal paylaşımlar, geçmişten gelen borçlar her açıdan sizi yorabilir. Dikkati elden bırakmadan kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Zira yeni destekler bulmanız zor. Duygusal açıdan da sizi yoran ve soru işaretleri getiren ilişkiler üzerinizde baskı kuracaktır.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Bir süre hayatınıza kriz getiren etkiler altında olabilirsiniz. Başkaları ile olan parasal paylaşımlar, geçmişten gelen borçlar her açıdan sizi yorabilir. Dikkati elden bırakmadan kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Zira yeni destekler bulmanız zor. Duygusal açıdan da sizi yoran ve soru işaretleri getiren ilişkiler üzerinizde baskı kuracaktır.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Yıpranmış ilişkilere bu dönem daha dikkatli ve yapıcı yaklaşılmalı. Almanız gereken sorumluluklara, ortaklıklarda sizi bağlayan gelişmelere dikkat. Günün ilerleyen saatlerinde ortak paralar, miras ve başkalarının dayatacağı koşullar içine gireceksiniz. Son derece değişken şartlar öne çıkabilir. Kendi kaynaklarınızı sağlama almaya çalışın.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Günlük rutinler ve pratik hareket etmeniz gereken işler var. Bu konuları yük olarak hissederek yorgunlukların altında kalabilirsiniz. Yeni plan yaparak eldeki işleri toparlamaya bakın. Zira iş ortamında sizden somut beklentiler olacak. Geçmişte yaşanan bir rahatsızlık yeniden gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde ilişkiler size aradığınız keyfi getirecek.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Kendinizi rahat ve dışadönük hissediyorsunuz. Aşırı sorumluluk aldığınız bu dönem biraz dinlenerek kendinize dönük olabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelmek temel ihtiyacınız olabilir. Ancak bir yandan da çocuklarla ilgili önemli sorunlar sizi endişeli kılmakta. Akışta kalmalı, ilerleyen saatlerde işle ilgili konuları gözden geçirmek üzere yeni planlar yapmalısınız.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Pek çok konuda yeni planlar yapmanız gerekebilir. Evde yaşanan zorunlu değişiklikler nedeni ile karışık etkiler altındasınız. Özellikle toprağa ait planlar, eldeki kaynakların kullanımı konusunda çözüm arayışlarınız var. Güvenlikle ilgili konularda sizi bazı engeller beklemekte. Neyse ki akşam saatlerinden sonra istediğiniz yönde hareket edebileceksiniz.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Günlük planlarda ve iletişim konularında bazı aksaklıklar olabilir. Daha net düşünceler üzerinden ilerlemeli duyduklarınızın yanıltıcı olabileceğini bilmelisiniz. İlerleyen saatlerde duygusal olarak sizi yıpratan fedakarlıklar olacak. Ailenizle ilgili konularda daha esnek olmalısınız. Yerleşimle ilgili konularda yapıcı başlangıçlar içindesiniz.Gayet.net Tüm Yazıları

Kapat