Toplam 3,5 Milyon üye. 1.025 kullanıcı içeride.
 

GİRİŞ

"Hemen Ücretsiz üye ol" Gayet.net'in tadını çıkar!

Tüm Testler

Size en uygun meslek hangisi?

Kişilik Testi - 09.01.2008
132310 Kişi bu testi çözdü
Meslek seçimi insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan biri. Günümüzün büyük bir kısmını mesaide geçiriyoruz. Seveceğimiz, kendimize uygun bir meslek seçmezsek iş, işkenceye döner. Günde sekiz-on saat iş-kenceyi de hiçbir bünye kaldırmaz. Peki ama, doğru mesleği nasıl seçeceğiz? Birazdan çözeceğiniz test size yardımcı olabilir. Hazırsanız başlayalım.

Psikopat mısınız?

Kişilik Testi - 07.08.2006
74468 Kişi bu testi çözdü
Havasından mı suyundan mıdır bilinmez psikopatı boldur memleketimizin. Kimileri psikopatlığı yiğitliğin şanından bile sayar. Beyaz’ın “Beni alkışlamanızı istiyorum Ama ses çıksın istemiyorum Anlıyorsunuz beni değil mi Size ceza vermek zorunda bırakmayın beni” diyerek tiplendirdiği “psikopat” karakteri size ne kadar yakın bir kavram bakalım… (Eğlence amaçlıdır lütfen üzerinize alınmayın.)

Hangi yılların insanısınız?

Kişilik Testi - 21.04.2006
70291 Kişi bu testi çözdü
Gözlerinizi birkaç dakika için kapatıp geçmişe yolculuk yaptığınızı düşünün. 70'ler, 80'ler, 90'lar ve 2000'ler... Çok uzak tarihler olmasa da çok uzak yaşamlar gibi geliyor kulağa. Sorularımızı cevaplayın bakalım, siz hangi dönemin insansınız, hangi dönemin ruhuyla yaşıyorsunuz?

Kurtlar Vadisinde hangi karaktersiniz? (Üye testi)

Sinema Tv Testi - 10.07.2008
68671 Kişi bu testi çözdü
Bir televizyon efsanesi daha Gayet.nette! Yıllardır Kurtlar Vadisini izliyorsunuz. Ya da hiç izlemediniz ama hep duydunuz hatta içten içe merak ettiniz Beğenelim ya da beğenmeyelim Kurtlar Vadisi son yılların en çok izlenen yapımı üstelik bu başarısını sinema filmiyle de sürdürdü. Şimdilerde ikinci bir filmin çekilmesi gündemde Bu başarının en önemli sebebi hiç kuşkusuz dizideki ilginç ve...
Kapat